Close

W piątek, 13 października 2017 w Rockopolis w Pile specjalny koncert z okazji XX-lecia Maleo Reggae Rockers z największymi przebojami zespołu.

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce, z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele.

Maleo Reggae Rockers jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. W kategorii płyta roku nominacje otrzymały „Rzeka Dzieciństwa” i „Wake Up” do nagrody „Fryderyki” oraz „Addis Abeba” do nagrody „Superjedynki”. Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na świecie. Koncerty Maleo Reggae Rockers to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

Maleo Reggae Rockers w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w piątek, 13 października 2017 o 19.00. Bilety – w przedsprzedaży za 25 złotych, w dniu koncertu za 35 złotych – do nabycia w Rockopolis.

ZOBACZ TEŻ: WYDARZENIE NA FACEBOOKU

social_facebook social_twitter