Close

To będzie wyjątkowy wieczór. 17 listopada w klubie Rockopolis w Pile odbędzie się Bal Charytatywny „Wielki Gatsby”. Dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc podopiecznym Fundacji Złotowianka.

Bal utrzymany będzie w stylu lat 20. i 30. XX wieku. – Wykwintna kolacja, najznakomitsze słodkości, szampan, whiskey, stylowe drinki, cygara, cudowny wystrój, stroje niczym z przyjęcia u Gatsby’ego i tańce do rana przy swingu, jazzie i porywającej tanecznej muzyce. Jeśli marzy Wam się bal z mnóstwem atrakcji, którego nie zapomnicie do końca życia, a jednocześnie – nabywając bilet i biorąc udział w licytacjach czy kupując los w „kasynie” – pragniecie wesprzeć podopiecznych Fundacji Złotowianka, to nie może Was zabraknąć podczas tego wieczoru – mówią organizatorzy Balu.

Dochód z Balu zostanie przekazany na pomoc podopiecznym Fundacji Złotowianka, która zajmuje się m.in. rehabilitacją osób niepełnosprawnych. Fundacja Złotowianka jako pierwsza organizacja w Polsce rozpropagowała Race Running, czyli metodę rehabilitacji, w której osoba niepełnosprawna używa trójkołowego, biegowego roweru i jako napędu używa siły własnych nóg.

Bal Charytatywny „Wielki Gatsby” – w klubie Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w piątek, 17 listopada 2017 o godzinie 20.30. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: +48 733 413 413. Bilety do nabycia w klubie Rockopolis. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Imprezę współorganizują: Fundacja Złotowianka, salon Angelo Rivieri oraz klub Rockopolis.

(fot. Kadr z filmu „Wielki Gatsby”/ materiały prasowe dystrybutora)

social_facebook social_twitter