Close

To będzie jazda bez trzymanki! W sobotę, 7 kwietnia 2018 w Rockopolis zagra zespół Acid Drinkers!

Acid Drinkers przyjeżdża do Piły w ramach trasy koncertowej „In Thrash We Trust”. Będzie jazda bez trzymanki! Set przepełniony jest szybkimi utworami, które przepiłują Wam uszy i wycisną siódme poty! W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 roku. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu – zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Przed Acid Drinkers w Rockopolis zagra zespół Fix Up.

Acid Drinkers w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w sobotę, 7 kwietnia 2018. Wejście do klubu od godziny 18.00. O 19.00 – start koncertu Fix Up, o 20.00 – Acid Drinkers. Bilety – w przedsprzedaży za 40 złotych, w dniu koncertu – 50 złotych.

social_facebook social_twitter