Close

10 kwietnia 2018 w Rockopolis kolejna odsłona naszego cyklu Rockopolis Stand-Up. Tym razem zagoszczą u nas Michał Pałubski & Brothells.

Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Znalazł nie tylko nowe żarty, ale i dwie najbardziej nietypowe komediowe dziewice, jakie mógł odkryć!

Czy Jakub Ćwiek – oderwany od rzeczywistości pisarz fantasy – może mieć coś do powiedzenia o normalnym życiu? Czy Maciej Linke – wytatuowany wojownik o prezencji drwala – potrafi wzruszyć i rozśmieszyć?

Oto Michał Pałubski i Brothells – nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

Rockopolis Stand-Up – Michał Pałubski & Brothells – w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) we wtorek, 10 kwietnia 2018 o 19.00. Bilety – w przedsprzedaży za 20 złotych, w dniu występu za 25 złotych – dostępne online w serwisie www.kupbilecik.pl.

social_facebook social_twitter