Close

9 maja 2018 zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Rockopolis Stand-Up. Tym razem rozśmieszać nas będą Cezary Ponttefski, Patryk Czepańczuk i Tomasz Kwiatkowski.

Cezary Ponttefski to człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy – umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

Patryk Czebańczuk to człowiek o wielkim sercu i okrutnie pojemnym umyśle, które zamknięte zostały w niedorzecznie małym ciele. Wychowany i nauczony życia przez jedyną prawdziwą matkę wszystkich nas – Ulicę. Człowiek, wydawać by się mogło, prosty i agresywny, a jednak obarczony przekleństwem wrażliwości większej niż chciałoby mieć wielu poetów.

Tomasz Kwiatkowski wystąpi w Rockopolis nie po raz pierwszy. Tym razem zaprezentuje program „Katastrofa” – to historia człowieka, którego największą umiejętnością jest sprowadzanie na siebie ogromu nieszczęść – o ile nieszczęściem można nazwać wypadkową własnych decyzji. Poparta kilkoma retrospekcjami historia to dość osobisty i zdecydowanie krytyczny wobec siebie rzut oka na ostatnie miesiące życia. Sam Tomek jest człowiekiem, który myśli o sobie jako o przeciwieństwie Midasa, ponieważ czego się nie dotknie, zamienia w proch i pył.

Rockopolis Stand-Up: Cezary Ponttefski & Patryk Czepańczuk & Tomasz Kwiatkowski – w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) w środę, 9 maja 2018 o godzinie 19.00.

social_facebook social_twitter