Close

9 maja 2018 zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Rockopolis Stand-Up. Tym razem rozśmieszać nas będą Tomasz Kwiatkowski, Michał Leja i Cezary Ponttefski.

Tomasz Kwiatkowski wystąpi w Rockopolis nie po raz pierwszy. Tym razem zaprezentuje program „Katastrofa” – to historia człowieka, którego największą umiejętnością jest sprowadzanie na siebie ogromu nieszczęść – o ile nieszczęściem można nazwać wypadkową własnych decyzji. Poparta kilkoma retrospekcjami historia to dość osobisty i zdecydowanie krytyczny wobec siebie rzut oka na ostatnie miesiące życia. Sam Tomek jest człowiekiem, który myśli o sobie jako o przeciwieństwie Midasa, ponieważ czego się nie dotknie, zamienia w proch i pył.

Michał Leja, gospodarz programu „Michał Leja Show” – szturmem zdobył uznanie publiczności i środowiska komediowego w całej Polsce. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Do Piły przyjedzie z najnowszym programem „Wszystko pod kontrolą”.

Cezary Ponttefski to człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy – umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

Rockopolis Stand-Up: Tomasz Kwiatkowski & Michał Leja & Cezary Ponttefski – w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) w środę, 9 maja 2018 o godzinie 19.00. Bilety – w przedsprzedaży za 25 złotych, w dniu występu za 30 złotych – do nabycia online w serwisie ticketos.pl.

social_facebook social_twitter