Lubie wstać o świcie i posłuchać dobrej muzyki. Wiele osób uważa, że nie może sobie na to pozwolić z powodu sąsiadów, a wiadomo, że niektórych utworów najlepiej słuchać głośno, by nie przegapić żadnej nuty. Nie da się jednak słuchać głośno muzyki o piątej nad ranem, mieszkając w bloku, by nie przeszkadzać sąsiadom. Czy aby na pewno?

Geneza: kto jest twórcą heavy metalu?

Ja uwielbiam głośnego, klasycznego rocka, gdy wyglądając przez okno piję pierwszą kawę. A słucham go, dzięki dobrym słuchawkom, na których ballady rockowe brzmią lepiej niż na koncercie. Takie ranne słuchanie muzyki dobudza mnie i daje energię na cały dzień. Od samego rana.

Jeśli chcesz słuchać muzyki zaraz po wstaniu i także uważasz, że ballady rockowe zasługują na właściwą oprawę, kup dobre słuchawki i ciesz się ulubionymi riffami zaraz po wstaniu, gdy reszta budynku jeszcze śpi, albo w ciszy spożywa śniadanie. Nie trzeba przeszkadzać sąsiadom, by ulubieni artyści towarzyszyli nam w każdej chwili. O brzasku, rano w autobusie, podczas pracy za biurkiem – wszędzie.